zijembio     

O NÁS

Vítejte na stránkách rodinné ekologické farmy. Našim hlavním cílem je dodávat na trh kvalitní ekologické potraviny. Důležitou součásti našeho podnikání je podpora šetrného zacházení s přírodními zdroji a celkový vztah k přírodě.

 

Všechno začalo v roce 1998, kdy jsme začali s podnikáním. Do ekologie jsme pak vstoupili v roce 2007. Nyní hospodaříme na 193 ha ekologické půdy, která se nachází na místě jménem Požaha. Rodiče se zde odstěhovali, aby mohli uskutečnit svůj sen. V současné době chováme kolem 100 ks masného skotu Aberden Angus.


 

Jsme vyjímeční především pěstováním a prodejem obiloviny pšenice špaldy. Jde o obilovinu nešlechtěnou a chemicky neošetřenou, která je svou nutriční hodnotou nepřekonatelná v porovnání s ostatními obilovinami. V našem sortimentu naleznete také pohanku, žito a další produkty našeho zemědělství.

 

Našim snem vždy bylo, vybudovat pekárnu ve vesničce Stará Ves u Bílovce, kde bydlíme s manželem a dětmi. Tento sen se nám splnil, a my můžeme nabízet kvalitní a čerstvé pečivo, které vzniká výhradně z našich surovin, a tudíž můžeme zaručit kvalitu produktu. Momentálně nabízíme oblíbený žitný kváskový chléb. Sortiment plánujeme ovšem rozšířit a péct pro Vás pečivo ze zdravých surovin, bez použitých ztužených tuků, konzervantů a dochucovadel.

 

Pokud se rozhodnete u nás nakupovat, můžete si vybrat nákup buť přímo ze dvora, nebo můžete využít náš e-shop. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy a rádi Vám výjdeme s objednávkami vztříc.