zijembio     

PROČ U NÁS NAKUPOVAT

 

 

Snažíme se, a neustále pracujeme na tom, abychom dosáhli nejvyšší kvality. Jelikož jsme v přímém kontaktu se zákazníky, záleží nám na jejich spokojenosti. Jsme zastánci toho, že chuť potraviny vzniká už při jejim pěstování.

Naše produkty vynikají vysokou výživovou hodnotou, zachováním minerálních látek a vitamínů. Vše je pěstováno bez chemických ochraných produktů, bez chemických hnojiv, bez splaškových kalů a chemických postřiků. Potraviny nejsou geneticky modifikované a jsou vypěstované ve zdravé a správně obdělávané půdě.

 

Využitím místních zdrojů přispějete k ekonomické prosperitě a rozvoji regionu a zmírníte negativní dopady globalizovaného obchodování s potravinami, kdy potraviny cestují velké vzdálenosti, a tím zatěžují životní prostředí. Při nákupu našich produktů získáte informace o jejich původu. Narozdíl v supermarketu je jídlo anonymní komoditou, a není zde zaručen přesný původ, způsob pěstování a proces následného zpracování a skladování.

 

 

Velkou část trhu s potravinami tvoří obaly, které představují velkou ekologickou zátěž. Plastové obaly, pytlíky a krabičky končí na skládkách a zatěžují tím jak životní prostředí, tak i naší peněženku, protože spolu s potravinou, platíme obal, etiketu a design produktu. Naše produkty prodáváme v papírových obalech, a tím se snažíme eliminovat tuto zátěž na přírodu.


U našich biopotravin je garantováno udržování vysokého standardu, a to z toho důvodu, že všichni ekologičtí zemědělci jsou pravidelně kontrolováni, aby byly dodrženy standardy ekologického zemědělství, které jsou zakotveny v legislativě.